Co se děje z Vladkem po soutěži?

17. dubna 2006 v 11:05 | Ivulinka |  Vyvolení

VyVolený Vladko, nelezou ti ty prachy a sláva na mozek?

Vlado se začal chovat fakt divně - hvězdné manýry, pomluvy. Proč? Dostane J.Lo Oscara? Proč vymřeli dinosauři? Jaké skandály a senzace vzplály minulý týden? A co tomu říkáme u nás na Vinohradské 174?
Co udělaly s Vladkem peníze?
Vladko Dobrovodský (27) zaslouženě vyhrál první řadu reality show VyVolení. Je to charismatická, neuvěřitelně zajímavá osobnost, jejíž chování ve vile nebylo vždy vyloženě kladné, ale každopádně zábavné. Přesně to si myslela i většina lidí a tak ve finále získal více než půl milionu hlasů. Jenže co s člověkem, který za 13 tisíc hrubého měsíčně vařil den co den v motolské nemocnici pro nemocné lidi, udělá náhlá výhra cen v hodnotě 11 milionů? Změní ho to? S nejvyšší pravděpodobností ano a Vladko je toho jasným důkazem. Očividně se ani před výhrou nechoval jako obyčejný člověk. Jeho přemíra upřímnosti, velké deprese a bujaré hádky, excentrické chování - to jsou důvody, proč vyhrál. To, jak se chová teď, je jen důkaz, že své chování nehrál na kamery. Prostě takový je i ve skutečnosti. Jenže všeho moc škodí.
Sebral peníze a na VyVolené se vykašlal
Jakmile Vladko vyhrál, shrábl výhry a pokud by to jen trochu šlo, na VyVolené, kvůli kterým svou výhru získal, by nejraději co nejdřív zapomněl. Vždyť taky hned co dostal Toyotu za milion korun, nechal si z ní ihned odstranit loga VyVolených, která ji zdobila. Kdyby neměl smlouvu, kterou se zavázal propagovat televizi Prima i pořad VyVolené, nejraději by se nejspíš někde zavřel a s nikým nekomunikoval. Velmi krátce poté, co se opět dostal z vily mezi lidi, začal pomlouvat své spoluhráče, uzavíral se před lidmi, začala ho štvát pozornost veřejnosti, která se na něj upírala. A z peněz začaly i hvězdné manýry, přehnané požadavky, nafoukanost.
Vladko získal hvězdné manýry
Když napsal Vladkův přítel, Robert Votruba (28), knihu o Vladkovi a jejich vztahu, na křest přišla i Markéta Zapletalíková z reality show Big Brother. Fotografka jednoho bulvárního plátku je požádala, aby si stoupli k sobě a mohla je vyfotografovat pohromadě. To ale Vlado kategoricky odmítl! Přeci se nebude fotit s někým, kdo byl v tom ošklivém, sexem protkaném konkurenčním pořadu. "Nemám z toho dobrý pocit. Že se odmítl vyfotit se mnou, to je mi jedno. Jestli je tak nafoukanej, že tohle nesnese, tak to je jeho věc. Asi je to velkej pán. Dobře mu tak," komentovala tehdy pro Blesk jeho chování Markéta z Velkého bratra. Když později Vladko získal velmi dobrou práci jako spolumoderátor pořadu Party s kuchařem na televizi Prima, dokázal, že sebevědomí získal po VyVolených skutečně pořádné. Stěžoval si na Petra Stupku, který pořad vytvořil a moderoval během týdne. "Je to nudné. Kdyby to bylo na mě, udělal bych to úplně jinak," sdělil pro časopis Spy Vladko na adresu pořadu. Chemie mezi nimi prostě nefungovala a pořad měl tak malou sledovanost, že od dubna se už na Primě vůbec neobjeví.
Protože má Vlado ve smlouvě vystupování na různých akcích, musí se jich účastnit, i kdyby nechtěl. A že se mu příliš nechce. Jak už jsme informovali, jeden příklad za všechny může být jeho účast na charitativní akci Koncert hvězd ve Vrchlabí. Svou účast jako ostatní VyVolení sice přislíbil, ale začal mít velice nadnesené požadavky. Protože má zelenou lyžařskou kombinézu, požadoval, aby mu k nim organizátor sehnal i zelené lyže. Nedlouho poté také Vladkův přítel, Robert, telefonoval Davidu Novotnému, který akci zařizoval, že nedorazí, pokud bude špatné počasí. "Doufám, že budete mít hezké počasí. V případě špatného nedorazíme. Vladko se nesmí nachladit," tvrdil mu podle časopisu Spy Robert do telefonu. Není to ale zdaleka všechno. Podobných příkladů je velká řada. Na jednu diskotéku v Kadani měl Vladko Dobrovodský přijet, ale nakonec svou účast odřekl. Prý se dozvěděl, že by museli sdílet svou šatnu s travestity. "Co na to říci? Emil Zajac se o zábavu dokázal postarat naprosto dokonale sám," komentoval situaci jeden účastník diskotéky.
S ostatními VyVolenými už nechci mít nic společného!
Vladko po svém vítězství také začal ohrnovat nos nad svými bývalými spolubydlícími z vily. "Už s VyVolenými nechci nikdy mít nic společného. Stydím se za ně," tvrdí v časopisu Spy. "Nikdy jsem neviděla arogantnější a hnusnější povahu člověka, než má Vladko. Mamka jeho přítele Roberta poprosila, jestli by nám pomohl sehnat byt v Praze. Vladko začal Roberta přemlouvat, ať to nedělá," řekla pro časopis Blesk Monika Chrobáková, která byla také jednou ze soutěžících. "Byli jsme na vystoupení v Mostě. U snídaně přišly za Vladkem dvě holčičky a žádaly ho o podpis. Ten šílenec bouchl s příborem do stolu, otočil se na Roberta se slovy: Ani tady se už člověk nenažere," řekl na adresu milenecké dvojice zase Petr Zvěřina. "Nezajímá mě to a nechci o tom mluvit, nemám s nimi nic společného," bránil své chování Vlado, když se ho na jeho chování zeptal reportér z Blesku.
Robert je Vladkův manažer?
Vladkův přítel poté, co jeho partner zvítězil ve VyVolených, odešel z práce a začal mu organizovat život. Stal se jeho manažerem, a když chtěl někdo Vlada pozvat na nějakou akci, veškerá komunikace probíhala právě přes Roberta. Podle mnohých Robert baží po Vladových penězích. "Byl jsem u toho, když si Vladko přebíral jednotlivé výhry. Všude komunikoval Robert. On převzal klíčky od auta nebo vybral, jakou elektroniku si za poukaz vyberou. Vladko jen stál stranou a mlčky koukal," potvrdil pro Spy jeden zdroj z televize Prima. Dokonce je prý i Robert důvodem, proč získává Vlado hvězdné manýry. To on prý odmítal sdílet šatnu s travestity na akci v Kadani, to on se prý často rozčiluje, když je někdo potká ve městě a chce po nich podpis.
A co na to Atlas?
Vladko byl vždycky šílený. A to, že mu občas začíná vadit, když ho neustále někdo na veřejnosti obtěžuje, je cena za vítězství a musel s tím počítat. Ne všichni by se dokázali vyrovnat s tím, že když chcete zajít do kina, potká vás po cestě deset lidí, kteří se s vámi chtějí fotit, povídat si a získat podpis. Vladkovo chování nejspíš závisí na jeho momentální náladě. Ano, někdy na lidi odsekne, že nemá náladu se fotit nebo podepisovat, ale podle různých reakcí lidí, kteří ho potkali, se občas chová také velmi příjemně. "Vladka jsme potkali v pátek v Chomutově. Byl hostem jedné místní restauračky. Setkali jsme se před restaurací. Je to sympaťák, ochotně se s námi vyfotil. Vážně pěknej chlap!," řekla pro Spy Míša. "Byl moc milý, usměvavý a bezprostřední. Celkem dlouho si s námi povídal, dal nám všem svůj podpis. Ať si říká, kdo chce, co chce, je to velký sympaťák," pověděla zase Bára. Tak hrozné to s ním prostě nebude. Na jeho adresu můžeme říct jen jediné: Vlado, drž se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 vladko vladko | 7. července 2006 v 15:49 | Reagovat

Je vidět,že jste mě neměla ráda od začátku.Co takhle vlastní názor.S pozdravem Vlado

2 Marcela Marcela | 1. září 2006 v 14:18 | Reagovat

S Vladkem jsem se setkala. Byl a je velice milý a srdečný. Názor na něj nezměním. Jen ho nechte proboha žít....

3 Marcela Marcela | 6. listopadu 2006 v 1:04 | Reagovat

Pravda-http://malalucka.blog.cz

4 Jana Jana | 10. listopadu 2006 v 13:32 | Reagovat

Příliš jednostranné. Nikdo z nás není úplně kladný nebo úplně záporný. Vladko měl slabé chvilky, ale to máme všichni. Setkala jsem se s ním a hvězdné manýry opravdu nemá - naopak. Je pořád stejný - skromný a vstřícný kluk. Jestli ho lidé obtěžovali na ulici, pak se nedivím, že mu občas ruply nervy.

On je už prostě takový, že často říká věci tak, jak je vidí a co se týče Prima vařečky, tam to s ním skutečně zazdili, nedali mu příležitost projevit svůj temperament, naopak, udělali z něj průměrného a nudného moderátora bez kapky tvořivosti. Jen nazval problém pravým jménem. Asi jsi toho názoru, že si nemůže dovolit říct svůj vlastní názor.

Jinak mě docela pobavil ten úsek o ostatních exVV. Proč s nimi asi nechce mít nic společného? Protože od chvíle, kdy vylezli z vily o něm mluví takhle, jak je uvedeno výše. Má za nimi snad jít se srdcem na dlani? A co si pamatuju z vily, byl to právě Zvěřina, který se o něm vyjadřoval od začátku dost zostra a vulgárně a to dávno předtím, než mezi nimi vypukl ten spor.

Jinak si myslím, že za tvůj závěr reportu o Vladkovi, by se nemusel stydět kdejaký pochybný bulvární plátek. Jaký mají vztah s Robertem je jejich věc. A jestliže u něj Vlado má to zázemí a vyjdou si navzájem vstříc, není co řešit. Že baží po jeho penězích? To je pak zvláštní, že spolu byli už rok předtím, než Vlado do VV vstoupil a podporoval ho celou dobu RS v dobrém i zlém.

S tvým upjatým náhledem nemůžu souhlasit.

5 Jarka Jarka | 18. ledna 2007 v 22:57 | Reagovat

Autorko, jiné oslovení si nezasloužíte. Myslím, že kdybych měla svůj blog a vás v něm takto "pravdivě" představila, asi by se vám to nelíbilo.Každý má své chyby, ale hůř představit Vladka už asi nešlo, co? Kam jste dala svůj rozumný pohled na věc, jen "polykáte" bulvár a myslíte si, že tyhle jedovaté sliny zajistí kvalitu vašeho blogu? Přála bych vám alespoň polovinu srdečnosti, skromnosti a lidskosti jako má Vladko. Ono to není tak těžké poznat, chce to jen vzít rozum do hrsti a dívat se vlastníma očima. Naštěstí většina diváků to pochopila - proto Vladko vyhrál.

Vladkovi a Robertovi přeji hodně štěstí v životě, hodně síly a klidu, když musejí číst takové "blafy". Kluci, držím Vám palce! Co asi leze na mozek Ivulině?

6 Alča Alča | 23. ledna 2007 v 15:03 | Reagovat

Toto je  snůška bulvárních žvástů a vyplývá z toho fakt jedině to, že autorka neměla Vlada ráda. Všechny polopravdy a nepravdy z bulvárních plátků na jednom místě. Hnus.

7 norma norma | 11. března 2007 v 19:10 | Reagovat

vladko je nejvetdi frajer mama ho moc rada a prala sem mu to

8 kristina kristina | 11. března 2007 v 19:11 | Reagovat

milujuu te ahoj

9 honza honza | 11. března 2007 v 19:11 | Reagovat

vladko si dobrej

10 Vladko Vladko | 5. dubna 2007 v 1:52 | Reagovat

Náhodou jsem zajel na stránku.Bože můj.

11 Riwi Riwi | 10. června 2007 v 14:07 | Reagovat

Ale jo, jsi celkem good:-D

12 denisa denisa | E-mail | 29. července 2007 v 17:44 | Reagovat

good ne good

13 FZB FZB | 4. srpna 2007 v 16:44 | Reagovat

nej debílek co kdy byl.ten dredař byl lepší.

14 FZB FZB | 4. srpna 2007 v 16:45 | Reagovat

a ktomu buzna

15 petra petra | 11. září 2007 v 10:30 | Reagovat

ten člověk nebude nikdy štastnej protože je paranoidni depkař

16 Páťa Páťa | 17. září 2007 v 10:54 | Reagovat

Ano, je to paranoidní depkař, se kterým nikdo nevydrží, proto všechno jeho účinkování skončí pomalu dříve, než začne.

17 BarBuska BarBuska | 6. listopadu 2007 v 11:03 | Reagovat

vLADKO KDXZ SI VYHRAL JÉÉÉ JA JE OBRECELA A MNELA RADOST ZE JSI VYHRAL V TY DOBE TI FANDILL I MUJ PRITEL KTEREJ JE DNES  BOHUZEL TAKY GAY,ALE MAM TE RADA A AFANDIM TI,JO A NEKDY ZA NAMA PRIJED DO SOKOLOVA MAME TADY DOBRY AKCE ZVLAST KTERY BY SE TI LIBILY AHOJ

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama