Moderátoři VV

17. dubna 2006 v 11:45 | Ivulinka |  Vyvolení

Moderátoři

Kdo jsou ti muži a ženy, kteří provázejí televizní diváky reality show VyVolení? Koho tentokrát zvolila televize Prima na prestižní moderátorský post?
Tereza Pergnerová Narodila se v roce 1974 a už jako velmi mladá dívka se stala velmi slavnou osobou… Začínala v rádiu Golem, později účinkovala v ČT se svým pořadem MC1. Ale nejznámější se stala asi díky pořadu ESO na Nově. Právě ESO ji vyneslo vzhůru do výšin popularity. Vydala také sólovou desku a počátkem devadesátých let patřila k nejznámějším celebritám u nás. Bohužel později přišly tvrdé pády. Tereza propadla drogové závislosti a dlouho jí trvalo, než se z hlubin drogového pekla vydrápala zpět. Nyní žije se svou matkou a snaží se vychovávat syna Samuela. Také moderuje na Frekvenci 1 pořad Rande a vrací se k moderování druhé řady Vyvolení.
Libor Bouček
Je narozen ve znamení střelce. Přišel na svět v roce 1980. Má už řadu zkušeností, jak na Prima TV, tak na ČT. Na Primě moderoval velmi populární pořad Balírna a na rádiu Evropa 2 pořad Vyndej to. Ve svém volném čase nejraději hraje golf, čte, poslouchá dobrou hudbu a dívá se na filmy. Nyní mu přibyla další práce a to moderování VyVolených - moderuje noční erotické sestřihy. V první řadě provázel šestkrát týdně diváky Noční show, ve druhé se bude střídat s kolegyní Dianou Kobzanovou.
Vlastimil Korec
Poslední matador, který doplnil tým VyVolených, je herec, zpěvák a moderátor Vlastimil Korec (32). "Vlasta Korec prošel úspěšně konkurzem na VyVolené a s uváděním pořadů v naší televizi už zkušenost má. Denní rekapitulace VyVolených bude moderovat s pohodou a humorem, které jsou mu vlastní," říká Petr Nezval, šéfredaktor vlastní tvorby Prima TV. Korec už na Primě uvádí pořad Nekonečná šance, je o něm známo, že stres zahání jídlem a před nějakou dobou byl přítelem herečky René Slováčkové (28), dcery Felixe Slováčka z prvního manželství. Vrací se i do druhé řady, bude diváky provázet denními rekapitulacemi.
Diana Kobzanová
Nově do party moderátorů přibyla v druhé řadě bývalá Miss Diana Kobzanová. Bude se střídat s Liborem Boučkem a provázet diváky Noční show, která poběží po desáté hodině na Primě každý den. Diana Kobzanová se stala pravděpodobně nejslavnější vítězkou Miss ČR. Zejména proto, že po svém vítězství nafotila sérii pornofotografií pro erotický časopis Leo a prezident Miss České republiky, Miroslav Zapletal, jí kvůli tomu korunku královny krásy odebral. Pak se s ní i soudil o peníze, ale všechno prohrál a musel navíc zaplatit soudní výlohy. Její oblíbenou barvou je černá, k jídlu má nejraději knedlíky a nejradši by je zapíjela kolou. U maminky má německého pinče, jejím nejoblíbenějším filmem je Spielbergův Schindlerův seznam.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je lepší big brother,vyvolení nebo vyvolení2??

Vyvolení!! 35.2% (539)
Big brother!! 10.8% (165)
Nic!! 30% (460)
Obojí!! 4.8% (74)
Vyvolení2!!! 19.2% (295)

Komentáře

1 jirka jirka | 3. prosince 2006 v 19:29 | Reagovat

čau

2 prema prema | E-mail | 4. srpna 2007 v 8:13 | Reagovat

čauky lidi

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama