Plutova agresivita je omluvitelná

17. dubna 2006 v 10:47 | Ivulinka |  Vyvolení

Plutova agresivita je omluvitelná, tvrdí psycholožka!

Velkou událostí týdne bylo Plutovo agresivní chování. Naše odbornice, psycholožka, ale tvrdí, že si ve vile každý zažije svou krizi. Také o formování dvou znepřátelených skupin ve Vile!
Máme zase po dalším duelu a je třeba říci, že zvýšení počtu soupeřů na tři tentokrát přišlo za pět minut dvanáct. Kdyby nenastala druhá volba, přišli bychom o jednoho silného hráče. Ať už by jím byl Pluto nebo Kykolka, obou by bylo škoda. Takže Petr na to tentokrát doplatil a z diváckého hlediska je to ta nejlepší možnost. On sice ve vile téměř nikomu nevadil a pro Tonyho byl jako ozvěna a pro Pityho jako opora důležitý, ale teď už se začínají vyprofilovávat silnější hráči. Takže čest jeho památce, ale chybět moc nebude.


Nyní trochu k dalším dvěma duelantům, nejdříve Kykolkovi. I když se zatím neprojevil výrazně, je to moc zajímavý člověk, který je naprostý pohodář a jako parťák hlavně pro Pavla úplně dokonalý. Určitě je dost svůj na to, aby se nenechal nikým manipulovat, ať už je to Tony, Marcy - s tou měl už první konflikt, i když podle mého nezaviněný, nebo kdokoli jiný. Jeho rvačku s Plutem nutno brát jako chlapský souboj, i když tohle do vily nepatří. Ale stalo se a kluci to tak berou a už to určitě opakovat nebudou. To, s jakým klidem a pohodou vzal výzvu do duelu od Pluta by mohlo být vzorem pro všechny ostatní a jeho výběr dalšího duelanta téměř jediný možný (pokud chtěl být trochu gentlemanem a nevzít některou z děvčat). Takže Kykolka je zpět a doufejme, že to ještě pořádně rozjede. Tomu myslím nebude moc vadit ani cesta děvčat do Egypta, ani příchod Já Petra Zvěřiny.


O Plutovi se tento týden napsalo hodně. O jeho agresivitě, nebezpečnosti, chování k dívkám atd. Tak tedy postupně. Každý ve vile mívá své krize, i to je jeden z důsledků a vlastně i cílů reality show. U děvčat se to projevuje smutkem a pláčem, u mužů spíš agresivitou (ale ta je někdy i u žen, vzpomeňme na Reginu). Pluto určitě agresivně jednal, ale spíš slovně, což bylo nejnepříjemnější, a házením věcí okolo sebe. Vybil se, měl se víc ovládat, je si toho vědom a podle mě se z toho hodně poučí. Myslím, že v tomto směru to pochopil štáb i Tereza a jede se dál. Jiná věc je ovšem "agrese" vůči děvčatům. Všichni ve vile vědí, že Pluto jednou v opilosti byl na svoji dívku agresivní a toho, možná ve své hlouposti či nevědomosti, využila Karin i Marie. Obě ho tak dlouho provokovaly, že nakonec sám, ještě ne úplně střízlivý, nevěděl, co po něm vlastně chtějí a tu velmi mírnou facku jim dal. Takže toto jako agresi k ženám opravdu nevidím. Větší agresi vidím v Tonyho hereckém výstupu před zúčtovací tabulí, kdy se pasoval na mstitele a ochránce žen. Aby z něj posléze vypadlo, že taky párkrát nějakou ženu uhodil. Ale jen když si to zasloužila! A možná ho ani neprovokovala...


Ve vile je tedy o jednoho méně, a zdá se, že se opravdu začínají formovat dvě skupiny - jedna pohodová okolo Pavla, a druhou je Tony ho parta, kterou ovšem ztráta Petra oslabila. Také to Pavel ještě večer po duelu odnesl, ale asi mu to moc nevadilo.


Nyní VV čeká psycho týden. Budou se muset vyrovnat se závistí, že děvčata byla v Egyptě (to asi nejhůř ponese Martin a děvčata) a s příchodem Petra Zvěřiny, což by zase mohlo být problémem pro Tonyho. A kdo bude příští zúčtovaný? Nechme se překvapit, hra se začíná rozjíždět.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LENIN LENIN | 1. května 2006 v 15:07 | Reagovat

FANDIM MARTINOVI,PROTOZE VE VILE DELA ZABAVU.

2 plavkyně plavkyně | 19. ledna 2007 v 22:04 | Reagovat

zvěřina, pluto a honza- to jsou opravdu debílci!!!proboha, naco si hráli???zvěřinovi nakopat prdel!!!!!!!

3 SYLVIK SYLVIK | 16. března 2007 v 19:08 | Reagovat

nenavidim PETRA ZVERINU-FFFFFFFUUUUUUUUUUJJJJJJJJ

4 XjR_Biker**** XjR_Biker**** | 17. dubna 2007 v 19:50 | Reagovat

vsichni sou to HoVaDa

5 Tomáš novosdr fd Tomáš novosdr fd | 28. května 2007 v 12:16 | Reagovat

Co je kurvy

6 Tomáě Tomáě | 28. května 2007 v 12:16 | Reagovat

vole

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama