Pravidla pro VyVolené

17. dubna 2006 v 11:43 | Ivulinka |  Vyvolení

Pravidla

Co všechno soutěžící ve vile mohou, co naopak nesmí, jaká jsou vlastně přesná pravidla reality show VyVolení?
Nesmí se: - zakrývat a sahat na kamery a obrazovky
- snažit se navázat kontakt s kýmkoli z vnějšku, ani s členy televizního štábu uvnitř - zapalovat cokoli v ložnici včetně cigaret - přinést si s sebou knihy, hračky, elektroniku - nesmí se poškozovat vnitřní vybavení - běhat kolem bazénu a namočit mikroport Musí se: - každý den sprchovat - čistit bazén, starat se o rostliny, vynášet odpadky Při porušení pravidel následuje skupinový trest v podobě nějakého úkolu, nebo v podobě drobného trýznění v omezení přísunu cigaret. Může se: vzít s sebou do vily hygienické potřeby, fotografie, zavazadlo s oblečením a sladkosti
Systém vyřazování:
VyVolení volí kandidáta na odchod z vily - Kdo obdrží nejvíce hlasů svých spoluhráčů, stane se kandidátem a dostane zelený šátek. Kandidát si k sobě vybere druhého kandidáta. Oba dva pak jdou před televizní diváky a na základě jejich diskuse diváci hlasují, kdo z nich ve vile zůstane. (Neboli, kdo si ve vile udělá nejvíc kamarádů, opustí vilu nejpozději, protože z vily nemůže vypadnout nikdo, kdo nebyl ostatními navržen.)
Vyřazování se bude vždy vysílat živě. Vilu opustí každý týden vždy v sobotu jeden soutěžící. Tomu ale předchází souboj o přízeň diváků ve třech živých vstupech: Zúčtování, Výzva, Duel.
Úterý - live show Zúčtování
Prvním krokem v novém týdnu bude Zúčtování. VyVolení vyberou v této live show jednoho ze svého středu, se kterým nechtějí nadále žít ve vile. Ten je označen a předurčen k vyhazovu. Live show Zúčtování se bude vysílat jednou týdně a to vždy v úterý od 19:50 hod. Kandidát na vyhazov se ale může zachránit díky Výzvě.
Čtvrtek - live show Výzva
Výzva je pro toho, koho vyberou obyvatelé vily ve Zúčtování, poslední šancí zůstat ve Vile. Adept na vyhazov si zvolí jednoho ze zbývajících VyVolených. Toho vyzve k Duelu. Tato dvojice se od zahájení hlasování utká o přízeň televizních diváků. Live show Výzva se bude vysílat jednou týdně, dva dny po zúčtováni, vždy ve čtvrtek od 19:50 hod.
Sobota - live show Duel
V Duelu se definitivně rozhodne mezi dvěma kandidáty na vyhazov z vily. Ten, kdo získá od čtvrtečního večera do soboty večer víc hlasů diváků, vrátí se do vily. Účastník Duelu, který získá hlasů méně, ve hře končí. Duel je vyvrcholením klání o přízeň televizních diváků. Live show Výzva se bude vysílat jednou týdně vždy v sobotu v 19:50 hodin.
Tento cyklus se opakuje tak dlouho, dokud ve Vile nezůstanou poslední tři soutěžící.
Finále
Na samém konci hry zůstanou ve hře poslední tři VyVolení. Ti se utkají ve velkém Finále, ve kterém diváci hlasováním zvolí absolutního vítěze hry. Vítěz si odnese pohádkovou výhru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Co je lepší big brother,vyvolení nebo vyvolení2??

Vyvolení!! 35.2% (539)
Big brother!! 10.8% (165)
Nic!! 30% (460)
Obojí!! 4.8% (74)
Vyvolení2!!! 19.2% (295)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama