První noc ve vile!!

16. dubna 2006 v 15:58 | Ivulinka |  Vyvolení
Karolína Vrbasová-- (25) pracuje v knihkupectví v Brně. Ze všeho nejvíc miluje sex. "Ještě Vám ukážu co to je sex" řekla Karolína, která je v současné době bez přítele. Od Vyvolených čeká napětí a adrenalin!!!
Dana Bekasisová-- (22) pochází z Ostravy. S přítelem Petrem chodí ji¨ž osmý rok! Do Prahy se dvojce přestěhovala za prací. O tom, že se dostanou do vily, neměl ani jeden z nich tušení. "Jsme hrozně moc rádi, že se nám to podařilo"řekl pár.
Daniel Joao-- (25) byl v šoku, když se dozvěděl že bude více než tři měsíce zavřený ve vile. Dana do Vyvolených přihlásila sestra Madalena, která se předvedla v soutěži Česko hledá Superstar. "Pořád mě nutila, abych to zkusil,tak sem tady".
Karina Hovjacká-- (18) studentka z Ostravy, studuje psychologii a dělá si zbrojní průkaz. Pomoc psychologa Karina poprvé vyhledala když řešila partnerský vztah. "Bylo to pro mě šílené období, nevěděla jsem co dělat" vzpomína Karin.
Petr Stanovský-- (24) pochází z Ostravy a živí se jako pojišťovací poradce. S partnerkou Danou Bekasisovou se seznámil na místní diskotéce. Ve vile bude ale každý sám za sebe. "Máme se oba hrozně rádi, nemůžeme bez sebe ani chvíly být"řekl Petr.
Antonín Jalovec-- (30) přítel Renaty Kajdžas, se stal historicky prvním obyvatelem nové vily Vyvolených. Provozní motorkářského Baru má tak ze všech kandidátu největší náskok. Přítel kontroverzní moderátorky se do VyVolených přihlásil sám. Renata s tím nesouhlasí.
Martin Hranáč-- (23) Se během první noci ve vile Vyvolených pěkně rozjel. Drží s Taťkou alias Tonym. Když se jeho máma dozvěděla že se přihlásil do Vyvolených dala mu na výber buď odejde ze soutěže nebo z domu,Martin neustoupil a skončil na ulici.
Marcela Pašková-- (25) Studentka z Příbramy. Její největší sen je mít vlastní pořad který by sama moderovala.Ráda jezdí na koni a miluje moderní tanec. "JSEM TO, co vyvolení potřebují", řekla Marcy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 lenka lenka | 31. prosince 2006 v 22:48 | Reagovat

tony je blbec

2 lenka K.O. lenka K.O. | 6. května 2007 v 14:11 | Reagovat

ty jsi blbec

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama