Tereza Pergnerová-neblázní už z těch chlapů??

17. dubna 2006 v 11:17 | Ivulinka |  Celebrity

Terezo Pergnerová, neblázníš už z těch chlapů?

O Pergnerové a jejím divokém vztahu, o Denise Richards a HIV testu plus parfém s vůní ženského přirození... Jaké skandály a senzace vzplály minulý týden? A co tomu říkáme u nás na Vinohradské 174?
Pergnerová si se svým bývalým vyřizuje účty přes rádio
Poslední únorový den se moderátorka Tereza Pergnerová (31), jejíž hvězda po dlouhé době opět stoupá, rozhodla vyřídit si své účty s bývalým přítelem, režisérem Adrianem Stojkovem (37), přímo na živo ve vysílání rádia Frekvence 1. Učinila tak ve svém pořadu SuperStory, ve kterém si mohou lidé, kteří do radia zavolají, vyřizovat své vzkazy. "Andriane, miluji tě! Ale už mi nikdy neublížíš, protože ti to nedovolím. Tereza." - přesně to do rádia řekla. Když se Tereza vykodrcala z drogové závislosti a postupně si začala opět budovat kariéru na Frekvenci 1, říkala, že se bojí jít do nového vztahu, protože se už několikrát zklamala. Jakmile ale dostala práci na VyVolených, netrvalo dlouho a zakoukala se do režiséra Nočních show, Adriana Stojkova. Těžko říct, proč si vybírá tak nesprávné typy - Adrian jí prý fyzicky napadal, potom se přišlo na to, že má milenku, častokrát se hádali. Nic z toho není nějakým tajemstvím, o všech peripetiích jejich divokého vztahu mnohokrát informoval Blesk i další bulvární média. Po půl roce se prý konečně definitivně rozešli, ale jak se zdá, Tereza se z toho ještě pořádně nevzpamatovala.
Tajný vztah, o kterém všichni věděli
Důvodů k rozchodu měla Tereza Pergnerová skutečně více. Ovšem jak se zdá, opravdu Adriana natolik miluje, že je mu ochotná velkou řadu věcí odpouštět. Seznámila se s ním v zákulisí natáčení VyVolených, kde byl Adrian Stojkov režisér Nočních show. Bohužel, protože pracoval až v pozdních nočních hodinách, kdy už byla Tereza vždy doma, nemohla si všimnout, že jako cholerik se choval i na place. Když se něco nedařilo, častokrát byl velmi agresivní. K Tereze se ale vždy choval elegantně a hezky, je to velmi mužný a drsňácký typ - takoví muži se Pergnerové líbí a tak se stalo, že se do něj zamilovala. Zpočátku byl jejich vztah veřejným tajemstvím. Všichni ve štábu VyVolených o něm věděli, ale Stojkov i Pergnerová se ho snažili tajit. Letmé pohledy, nenápadné držení za ruku, líbání někde, kde na ně nebylo vidět. To byly počátky jejich vztahu. Jakmile se provalilo, že spolu něco mají, už svůj vztah tajit nemuseli.
Adrian, cholerik s milenkou
Jenže to také znamenalo, že se Adrian Stojkov začínal projevovat v celé své kráse. To, že Tereze občas v rozčílení vlepil facku, sice Pergnerová nikdy nepotvrdila, ale velmi živě se o tom mluví. Možná i proto se s ním na nějaký čas rozešla, ale po maximálně dvou týdnech zase dala dohromady. Zašlo to tak daleko, že podle časopisu Spy uvažovala i o svatbě a o tom, že se Stojkov stane náhradním otcem jejího syna Samuela. Když ale zjistila, že má v Kolíně milenku, za kterou velmi často jezdí a byl s ní dokonce i na Štědrý den, rozhodla se konečně, že se o něj s nikým nechce prát a celý vztah definitivně vzdala. Jak se přesto zdá, pořád ho velmi miluje.
A co na to Atlas?
Chudák Tereza, proč má na chlapy pořád takovou smůlu? Před Adrianem měla vážný vztah s mužem, který jí s sebou stáhl na drogové dno. Teď, když se z něj konečně vyhrabala, Adrian jí provádí takové věci, které jí k nebezpečné droze mohou opět přitáhnout. Po pravdě, Adrian Stojkov vypadá jako agresivní cholerik už na první pohled. Neustále přísný pohled, místo toho, aby na otázky odpovídal, spíš je zle odsekává. Těžko říct, co na něm Terezu přitahuje, ale měla by se co nejdřív vzpamatovat, protože s ním dobrý a fungující vztah nevybuduje. Mluví se o tom, že o její srdce bojuje velká řada zájemců (v deníku Aha! se dokonce psalo, že jí krátce po VyVolených psal zamilované SMS i soutěžící Michal Fraš!). Zkus se Terezko poohlídnout jinde, třeba na tebe někde čeká skutečný princ v nablýskaném brnění!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Miška Miška | 24. května 2006 v 12:31 | Reagovat

A co Maruška? :-/

2 klara boldiova klara boldiova | E-mail | 16. června 2006 v 20:53 | Reagovat

spis sem fandila marusce.

3 samuelina samuelina | 24. června 2006 v 15:31 | Reagovat

no ju ale co maruškaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

4 zuzu zuzu | 2. února 2007 v 15:50 | Reagovat

čučněte na blogís www.oterezeproterezu.blog.cz

5 NIKCA NIKCA | E-mail | 25. dubna 2007 v 21:29 | Reagovat

ahoj terezko prosim napis mi

6 gabka gabka | E-mail | 21. května 2007 v 20:11 | Reagovat

kdo to je maruska?????????????????

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama