Maskuj neduhy

28. května 2006 v 0:46 | Ivulinka |  Kosmetika

Výrazný nos
Výraznějších nosů může být vícero druhů, podle vizážistky Márie Kňapové se dělí a tvarují takto: široký nos v oblasti nosních dírek - na rozšířená místa nanes tmavší make-up a na hranu nosu aplikuj světlejší make-up nebo kamufláž (krémový korektor); rovný velký nos - tmavší make-up použij na kořen nosu mezi oči; skoba, čili orlí nos - tmavší kamufláž mázni na hranu nosu; bambulka na velkém nosu - tmavou kamufláž nanes na celou plochu svého 'čumáčku', čili na chřípí a špičku.
21
Před
Po
Úzké rty
Vizážistka Jana Šedová zvětšuje úzké rty takto: "Tužkou v barvě rtů přetáhni pusu - maximálně o milimetr. Všechno světlé a lesklé opticky zvětšuje, proto rty vyplň třpytivým, jasným leskem, klidně bezbarvým. Lesk nedotahuj až k lince, jen těsně pod ni, aby se nezačal rozpíjet. Na střed horního i dolního rtu můžeš pro zvětšení ještě natřít krapet krémového zesvětlovače. Světlejší linkou vytvaruješ asymetrické rty, a když ji natřeš těsně kolem pusy, rozšíříš rty tenké."
43
Před
Po
Zapadlé oči
"Jako podklad nanesu prosvětlující korektor na celé oko až pod obočí a na celé 'kruhy' pod očima. Na korekci rozetřu štětečkem či prsty mastný, světlý, třpytivý stín - ten oko prozáří, jakoby otevře," podotýká k maskování zapadlých očí vizážistka Jana. "Na hranu řas spodního víčka, do vnitřního i vnějšího koutku, natřu tentýž světlý stín - opět oko hezky zvýrazní. Nakonec celé dílo orámuj řasenkou - blondýnky mohou hnědou, brunetky černou, stačí jen horní řasy," uzavírá make-up artistka Jana.
65
Před
Po
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kdybyste si museli vybrat něco o co máte přijít co by to bylo??

Hlas!! 5.8% (85)
Sluch!! 2% (29)
Čich!! 74.2% (1087)
Zrak!! 2.6% (38)
Hmat!! 4.3% (63)
Přátelé!! 11.1% (163)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama